Powszechna Orkiestra Jeleniogórska

orkiestra

Powszechna Orkiestra Jeleniogórska to  warsztaty orkiestrowe dla chętnych grających na instrumentach smyczkowych, zarówno uczniów, jak i absolwentów szkół muzycznych, grających dla przyjemności. Wiek nie ma znaczenia. Mimo czasów zarazy, naszą ambicją jest rozpoczęcie amatorskiego ruchu orkiestrowego w Jeleniej Górze. 

Czekamy na chętnych skrzypków (vn), altowiolistów (va), wiolonczelistów (vc), kontrabasistów (cb) w każdym wieku. 

Termin: 29 – 31.08.2020 - próby w Jeleniej Górze (ok. 4 godz. dziennie) z koncertem finałowym 31.08.2020 o godz. 19:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża (Garnizonowym).

Program: Peter Warlock "Capirol Suite", nuty do pobrania poniżej

Prowadzenie: Michał Bień

Na zgłoszenia czekamy do 19.08.2020 roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacjami: imię i nazwisko, wiek, instrument, ilość lat nauki, szkoła / nauczyciel, a także nagranie video (wystarczy zrobione telefonem) ulubionego utworu lub jego fragmentu (ok. 2 min.) solo lub z akompaniamentem, byśmy mieli pewność, że repertuar warsztatów nie będzie dla Was zbyt trudny.

Info: +48 668 481 720, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osobom spoza Jeleniej Góry nie zapewniamy noclegów. Chętni zobowiązują się do wcześniejszego rozczytania i przygotowania utworów oraz wzięcia udziału w próbach w dniach 29 - 30.08, w próbie generalniej 31.08 oraz w koncercie 31.08.2020 o 19:00. Podstawą wzięcia udziału w Akademii będzie zawarta umowa pisemna z uczestnikiem, lub jego prawnym opiekunem.

Nuty: